מיזם חדשני: פלדנקרייז לחולי פרקינסון באינטרנט

שלום לכן/ם!

שמי אהרון דיין, מורה ומטפל בכיר בשיטת פלדנקרייז 26 שנים, יוצר שיטת חופש מכאב ומפתח המיזם    PAIN OUT NET.

לאורך השנים רבים פונים אלי מכל רחבי הארץ בבקשה להצטרף לקבוצות שלי, אך עקב המרחק ומתוך רצון לתת מענה לפניות אלה פיתחתי מיזם ייחודי וחדשני בו אני מנחה שיעורי תנועה בשיטת פלדנקרייז- חופש מכאב בשידור חי באינטרנט באמצעות תוכנה ייחודית להנחיית קבוצות קטנות,  שמאפשרת לי לשמוע ולראות את כולם ולכולם אותי (באמצעות מצלמת וידאו אינטרנטית פשוטה) כשכל אחד בביתו.  כך, בדיוק כמו בשיעורים הקבוצתיים שאני מעביר באולם, אני יכול לאבחן לאורך כל השיעור מהן נקודות התורפה והקושי ומהן נקודות החוזק בתפקוד התנועתי של כל אחד,  ובהתאם לאבחונים אישיים  אלה אני בונה את מהלכי השיעור. מסיבה זו המשתתפים מרגישים הקלה ניכרת, כאילו השיעור היה במיוחד עבורם.

לעצם היציאה מהבית חשיבות רבה ביותר כשאנו באים לטפל בעצמנו, אולם למקרים בהם קיימת מגבלת מרחק (אני עובד עם אנשים מכל הארץ ומחוצה לה), חוסר התאמה לימים ולשעות הפעילות, קושי בניידות, או קשיים אחרים פיתחתי מיזם זה.  מניסיוני האישי לאחר פציעה בשירות הצבאי וגם כמורה ומטפל בשיטת פלדנקרייז בעבודה עם חולי פרקינסון חשוב מאוד התרגול, אלא שלא תמיד יש לנו את היכולת והמוטיבציה לעשות זאת לבד. האפשרות לתרגל בבית יחד איתי באמצעות המיזם  היא התשובה שלי לכך.

אנו משתמשים בתנועה  ככלי למידה ,למידה מוטורית , למידה באמצעות תנועה.  זו לא התעמלות שבה עובדים בצורה מכאנית על חיזוק שריר, מתיחות וכו', אלא משתמשים בתנועה על פי יעודה הטבעי,  שהוא  תפקוד רב מערכתי , כלומר פעולה עם כוונה, משמעות ותכלית, ולא מכנית.   בדרך זו אנו מעוררים את הכישרון הטבעי לתאום הרמוני בין חלקי הגוף לכלל תפקודי התנועה.

אנו לא מלמדים איך לקום, איך לא ליפול או איך לנשום וכדו'. מדובר בתהליך של למידה חווייתית שבה כל אחד מגלה בעצמו  מגוון רחב של יכולות תנועה שטמונות בו. מדובר  בתהליך של שינוי הרגלי תנועה ויציבה שבה לידי ביטוי בקלות תנועה, הפחתה בכאבים ואף הפסקתם, יציבה זקופה ויציבות,  נשימה חופשית ונינוחות, תחושת  יכולת וסיפוק, שיש שיאמרו שהיא חשובה לא פחות ואף יותר מהשיפור ביכולות הפיזיות.  כל אלה יוצרים בסיס איתן ורחב להתמודדות עם כלל הקשיים בתפקודי התנועה שניצבים בפני חולי  פרקינסון, קשיים שלובשים צורות ועוצמות שונות.   

אני מזמין כל אחת ואחד מכם לשיחת ייעוץ בטלפון או לפגישת ייעוץ אישית באינטרנט וגם להתנסות בשני שיעורים קבוצתיים של קבוצת פרקינסון באינטרנט, ללא תשלום וללא כל התחייבות.

כיוון שמדובר במיזם חדשני, חשוב לי שתדברו איתי בטלפון כדי שאוכל להסביר לכם בדיוק במה מדובר. הרגישו חופשי להתקשר אלי  050-2924660

שימו לב! קבוצת פרקינסון באינטרנט פעילה כבר חודשיים. השיעורים מתקיימים אחת לשבוע בימי שלישי בשעה 18:00. חשוב שתדעו!!! המערכת מקליטה ומצלמת את השיעורים בוידאו ואני שולח אותם לכל המשתתפים למייל האישי כדי שיוכלו לתרגל אותם בזמנם החופשי.

כל מה שצריך הוא מחשב ומצלמת אינטרנט פשוטה  (שפועלת אוטומטית עם החיבור למחשב. במחשבים ניידים מצלמת האינטרנט מובנית).

קיימת אפשרות לקבוצות בוקר.

בנוסף, אם טרם נרשמתם לקבלת סדרת הסרטונים "חופש מכאב" במתנה, אני מזמין אתכם לעשות זאת כעת באתר, לתרגל את השיעורים המצולמים בה ולמצוא מזור.

המחיר לחולי פרקינסון לאחר שיעורי ההתנסות הוא 150 ש"ח בלבד לחודש, עבור 4 שיעורים בחודש כולל  השיעורים המוקלטים שנשלחים במייל האישי לתרגול נוסף.

להתראות

אהרון דיין 050-2924660

 

תשלום מאובטח להצטרפות לקבוצת פרקינסון באינטרנט
Register
 

Your Comment